Cena Kursu

Aktualne cenniki na 2018/19r. do pobrania poniżej:

Cennik zajęć grupowych

Cennik zajęć indywidualnych


CENA KURSU ZAWIERA:

*Testy diagnostyczne i rozmowy kwalifikacyjne przed rozpoczęciem kursu.

*Indywidualne konsultacje z lektorem.

*Testy kontrolne w trakcie trwania kursu.

*Egzaminy próbne w przypadku grup egzaminacyjnych.

*Świadectwo ukończenia kursu z raportem rocznym (m.in. ocena, poziom zaawansowania, ilość godzin, opis wszystkich umiejętności, komentarz lektora) oraz raport semestralny.

*Materiały uzupełniające (cena kursu nie zawiera podręcznika i ćwiczeń). Wszystkie materiały dydaktyczne są wliczone w cenę tylko w przypadku korepetycji i zajęć konwersacyjnych. W przypadku grup , które nie korzystają z konkretnego podręcznika (np. grupy konwersacyjne) do podanych cen doliczamy koszt materiałów , które zapewniamy (wysokość dopłaty ustalamy w zależności od ilości zajęć). Istnieje możliwość zakupu podręcznika i ćwiczeń po cenie rabatowej przez szkołę, ale wtedy klient dopłaca należną kwotę przy opłacie za pierwszy miesiącu nauki.

*Opiekę metodyczną.

GWARANTUJEMY:

*Bardzo małe grupy- od 2 do 4 osób oraz zajęcia indywidualne.

*Konkurencyjne ceny, miesięczne raty oraz rabat na zakup podręczników.

*Najefektywniejsze metody nauczania- dostosowujemy się do potrzeb słuchaczy i dobieramy metody do ich celów i zdolności.

*Wykwalifikowanych i doświadczonych lektorów.

*Wygodę ! – dni i godziny zajęć ustalamy ze słuchaczami. Ponadto to słuchacze wybierają w jak licznej grupie oraz ile godzin w tygodniu chcą się uczyć wybierając jednocześnie sumę jaką chcą przeznaczyć na naukę!

*Możliwość kontynuowania nauki na wyższych poziomach zaawansowania. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach i we wszystkich grupach wiekowych.

*Rabaty dla wszystkich stałych słuchaczy (po roku nauki u nas) i niektórych nowych słuchaczy (małżeństwa, rodzeństwa, osoby uczące się dwóch języków).

*Pewność zdania egzaminów, do których przygotowujemy.

*Wspaniałą, przyjazną atmosferę na zajęciach i doskonałe warunki do nauki w grupach dopasowanych do wieku i poziomu znajomości języka.

FORMA PŁATNOŚCI: za miesiąc z góry (1 miesiąc to 4 tygodnie nauki). Przy zajęciach grupowych płaci się za 4 tygodnie zajęć bez względu na to w ilu z nich uczestniczył słuchacz. Przy zajęciach indywidualnych słuchacz może odwołać lekcję i odrobić ją w innym terminie.

Przy płatności za rok z góry za zajęcia indywidualne rabat 5 zł za każdy miesiąc. Za dojazd do ucznia dopłata 5 zł za każde zajęcia w obrębie osiedla Bartodzieje, 10 zł w obrębie Bydgoszczy i od 20 zł poza Bydgoszczą.