Nasi Lektorzy

 

Dobry nauczyciel to podstawa efektywnej nauki, źródło inspiracji i motywacji. Nasz  zespół tworzą profesjonalni, wykształceni kierunkowo (absolwenci filologii angielskiej lub germańskiej) i doświadczeni lektorzy z pasją. Naszym nadrzędnym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu nauczania w niepowtarzalnej, bardzo przyjaznej atmosferze. Każdy z nas jest indywidualistą , ale łączy nas to, że kochamy to, co robimy. Dzięki temu  tworzymy szkołę  godną zaufania i od 1998 roku nieustannie wspieramy naszych kursantów w ich rozwoju językowym i pomagamy im osiągać sukcesy.

Ola

W SJO Supernova jestem właścicielką i pełnię  funkcję dyrektorki,  metodyczki oraz  lektorki języka angielskiego. Tytuł mgr filologii angielskiej uzyskałam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.  Uczę od 1995 roku. 

Carlos

W SJO Supernova jestem lektorem języka angielskiego. Ukończyłem filologię angielską w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Bydgoszczy. Uczę od 2011 roku.       

Iwona

W SJO Supernova jestem lektorką języka angielskiego. Uzyskałam tytuł licencjata w zakresie filologii angielskiej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy oraz tytuł mgr dydaktyki języków obcych w Wyższej Szkole Humanistycznej w Pułtusku. Uczę od  2000  roku.

Agnieszka

W SJO Supernova jestem lektorką języka angielskiego. Tytuł mgr filologii angielskiej uzyskałam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Uczę od  2008  roku.  

Larysa

W SJO Supernova jestem lektorką języka angielskiego. Tytuł mgr filologii angielskiej uzyskałam na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Jestem również licencjonowanym pilotem i przewodnikiem oraz właścicielką biura podróży.

 

 

Ewa

W SJO Supernova jestem lektorką języka niemieckiego. Ukończyłam filologię germańską na Akademii Bydgoskiej. Uczę od 2000 roku.