O Nas

 

Studium Języków Obcych ”Supernova” istnieje od 1998 roku. Jest to prywatna szkoła języków obcych. Siedziba SJO Supernova mieści się w Bydgoszczy. Prowadzimy kursy oraz korepetycje z języka angielskiego i niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych.

Naszą szkołę cechuje i wyróżnia bardzo duża elastyczność w stosunku do potrzeb klienta oraz indywidualne podejście do niego. Naszym celem jest jakość a nie ilość i każdy klient jest dla nas równie ważny. Cały czas kierujemy się naszą filozofia, która pozwoliła nam na osiąganie dotychczasowych sukcesów. Opiera się ona na siedmiu żelaznych zasadach: jesteśmy zaangażowani w to co robimy, otwarci na potrzeby klienta, profesjonalni, efektywni, kreatywni, energiczni i godni zaufania. Naszym celem nadrzędnym nie są zyski finansowe, ale zyski w postaci zadowolenia klienta. To dla nas najlepszy motor do pracy. Aby ocenić efektywność naszych wysiłków minimum raz na semestr przeprowadzamy ocenę kursu przez słuchaczy badając ich opinię na temat różnych aspektów pracy szkoły. Lektorzy uczący u nas są systematycznie nadzorowani przez dyrekcję i metodyka oraz oceniani przez słuchaczy.
W rankingu szkół języka angielskiego przeprowadzonym przez magazyn Newsweek we wrześniu 2002 roku SJO Supernova zajęło 3 miejsce wsród bydgoskich szkół, które zbadano.