Opinie

 

WYSTAW OPINIĘ

Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Zależy nam na niej, bo pozwala nam rozwijać i ulepszać naszą szkołę. Kliknij w poniższe linki i daj nam znać co myślisz:

Opinie w Google

Opinie w Facebook

Przeczytaj co piszą o nas nasi uczniowie:

Łukasz Jawroski
Łukasz Jawroski
2023-07-28
Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, materiał dostosowany do jego aktualnej wiedzy. Pani Ewa wykrywa również słabe punkty które wymagają większego nacisku. Co najbardziej cieszy nauczyciel głównie skupia się na mowie która jest najważniejsza.
Kamila Zielińska
Kamila Zielińska
2023-07-23
Polecam gorąco, bardzo dobra szkoła z profesjonalną kadrą
J KD
J KD
2023-06-05
Super szkoła, wspaniałe podejście do ucznia. Doceniam i bardzo dziękuję za pomoc i zaangażowanie w ostatnich tygodniach przed maturą ze strony p.Aleksandry i p.Larysy.
Maciej Walkiewicz
Maciej Walkiewicz
2022-02-22
Polecam !!! Syn bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do nauki. Przystępne ceny.

 

           

Kamila Tomasz Zielińscy
Kamila Tomasz Zielińscy
2023-07-23
poleca
Polecam gorąco, bardzo dobra szkoła z profesjonalną kadrą.
Maciej Walkiewicz
Maciej Walkiewicz
2023-06-28
poleca
polecam studium języków obcych Supernova. profesjonalne podejście. syn bardzo zadowolony.
Gosia Jasiewicz
Gosia Jasiewicz
2022-09-01
poleca
profesjonalni i skuteczni! polecam bez wahania, szczególne ukłony do Pani Oli
Paulina Burska
Paulina Burska
2022-06-22
poleca
Moje obie córki (8 i 12 lat) uczęszczają od roku na zajęcia z j. angielskiego, które prowadzi p. Carlos. Nauka z takim nauczycielem to czysta przyjemność! POLECAMY! Na pewno będą kontynuowały edukację w SJO SUPERNOVA:)
Maksymilian Kempa
Maksymilian Kempa
2022-06-02
poleca
Uczęszczałem na kurs angielskiego przez 10 lat, gdzie przeszedłem drogę od ucznia trzeciej klasy podstawówki do certyfikatu językowego CAE. Lekcje z panią Olą bardzo mnie rozwinęły nie tylko w aspektach czysto językowych. Szkołę cechuje bardzo przyjazna i spokojna atmosfera, w której uczniowie otrzymują idealne warunki, by rozwijać się w zrównoważony sposób. Program jest dostosowywany do potrzeb ucznia, realizowane są podręczniki różnych wydawnictw na różnych poziomach trudności. Ważnym aspektem lekcji jest mówienie, które pozwala na uzyskanie językowej płynności. Co istotne, nauczyciele reagują na zmiany priorytetów uczniów i dostosowują materiał do ich aktualnych potrzeb (można powiedzieć, jeżeli ktoś ma np. egzamin lub pracę do szkoły i wtedy na lekcji może zostać zrealizowany taki materiał). Wiedza i zdolności pozyskane w Supernovie będą towarzyszyły mi do końca życia i nie raz będę tu wracał ❤️😊
Marta Czajczyk
Marta Czajczyk
2022-05-17
poleca
Przez wiele lat byłam kursantką pani Oli. To właśnie ona, jak nikt inny, przygotowała mnie do egzaminów. Nie tylko tych w szkole, ale i do samej matury. Na każdych zajęciach omawiałyśmy inny temat korzystając nie tylko z książek ale i z filmików czy kserówek. Zawsze wszystko było przygotowane. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i polecam wszystkich Studium Języków Obcych Supernova nie tylko na korepetycje, ale i doskonalenie języka 😇😊
Karolina Kujawa
Karolina Kujawa
2018-03-31
poleca
Pani Ola nieoceniona, najlepsza szkoła w branży. Polecam całym sercem � �
Łukasz Idziak
Łukasz Idziak
2017-11-18
poleca
Świetna szkoła, polecam każdemu!