Opinie

 

„Uczęszczałem na kurs angielskiego przez 10 lat, gdzie przeszedłem drogę od ucznia trzeciej klasy podstawówki do certyfikatu językowego CAE. Lekcje z panią Olą bardzo mnie rozwinęły nie tylko w aspektach czysto językowych. Szkołę cechuje bardzo przyjazna i spokojna atmosfera, w której uczniowie otrzymują idealne warunki, by rozwijać się w zrównoważony sposób. Program jest dostosowywany do potrzeb ucznia, realizowane są podręczniki różnych wydawnictw na różnych poziomach trudności. Ważnym aspektem lekcji jest mówienie, które pozwala na uzyskanie językowej płynności. Co istotne, nauczyciele reagują na zmiany priorytetów uczniów i dostosowują materiał do ich aktualnych potrzeb (można powiedzieć, jeżeli ktoś ma np. egzamin lub pracę do szkoły i wtedy na lekcji może zostać zrealizowany taki materiał).Wiedza i zdolności pozyskane w Supernovie będą towarzyszyły mi do końca życia i nie raz będę tu wracał.”

Maksymilian Kempa

(nasz kursant uczący się języka angielskiego)

„Przez wiele lat byłam kursantką pani Oli. To właśnie ona, jak nikt inny, przygotowała mnie do egzaminów. Nie tylko tych w szkole, ale i do samej matury. Na każdych zajęciach omawiałyśmy inny temat korzystając nie tylko z książek ale i z filmików czy kserówek. Zawsze wszystko było przygotowane. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i polecam wszystkich Studium Języków Obcych Supernova nie tylko na korepetycje, ale i doskonalenie języka.”

Marta Czajczyk

(nasza kursantka ucząca się języka angielskiego)

„Polecam !!! Syn bardzo zadowolony. Profesjonalne podejście do nauki. Przystępne ceny.’’

Maciej Walkiewicz

(tata naszego kursanta Wiktora uczącego się języka angielskiego)

„Moje obie córki (8 i 12 lat) uczęszczają od roku na zajęcia z j. angielskiego, które prowadzi p. Carlos. Nauka z takim nauczycielem to czysta przyjemność! POLECAMY! Na pewno będą kontynuowały edukację w SJO SUPERNOVA”

Paulina Burska

(mama naszych kursantek  Amelii i Nadii uczących się języka angielskiego)

„Pani Ola nieoceniona. Najlepsza szkoła w branży. Do dziś jestem wdzięczna za owocną współpracę i polecam wszystkim całym sercem. To zaprocentuje w przyszłości.”

Karolina Kujawa

(nasza wieloletnia kursantka ucząca się  języka angielskiego)

„Najlepsza ze szkół”

Magdalena Marciniak

(mama naszej kursantki Matyldy uczącej się  języka angielskiego)

„Serdecznie gratuluję z okazji rocznicy 20-lecia szkoły . To już 20 lat, ale nic dziwnego, bo z Pani podejściem, profesjonalizmem i wiedzą musiało się udać. Gorąco polecam Studium Języków Obcych Supernova, a Pani życzę jeszcze wiele takich rocznic !”

Joanna Świerżewska

(nasza kursantka ucząca się języka angielskiego)

„Świetna szkoła. Polecam każdemu.”

Łukasz Idziak

(nasz kursant przygotowujący się do egzaminu maturalnego z języka angielskiego)

„ Gratuluję . Pani perfekcja owocuje.”

Urszula Pachnik

(babcia naszej kursantki przygotowującej się do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego)

”Szkoła wspaniała, cudowni wykładowcy. pozdrawiam wszystkich, szczególnie panią Agnieszkę.”

Monika Post-Knyrek

(mama naszego wieloletniego kursanta uczącego się języka angielskiego)